Gwarancje i reklamacje

Wszystkie produkty z oferty S.I. OMEGA są objęte 24 miesięczną gwarancją producenta.

S.I. OMEGA zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia reklamowanej przesyłki wysłanej za pobraniem. Koszt poniesionej opłaty kurierskiej za nadanie reklamowanego towaru zostanie zwrócony natychmiast po przyjęciu reklamacji i jej rozpatrzeniu. Termin rozpatrzenia reklamacji nie będzie dłuższy niż 14 dni roboczych, od chwili otrzymania przez S.I. OMEGA przesyłki z towarem.

Reklamowany produkt zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a w przypadku, kiedy nie będzie to już możliwe (z powodu wyczerpania nakładu lub przyczyn niezależnych od S.I. OMEGA), zaproponowany zostanie inny produkt dostępny w S.I. OMEGA lub zwrócone zostaną pieniądze.

Kupujący może w przeciągu 14 dni od daty otrzymania zamawianego towaru odstąpić od umowy bez podania przyczyny, jeżeli towar nie został użyty. W takim przypadku Kupujący otrzymuje zwrot pieniędzy na konto bankowe lub przekazem pocztowym w ciągu 7 dni od daty dostarczenia towaru Sprzedającemu. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący, na nim również spoczywa obowiązek odpowiedniego zabezpieczenia towaru do transportu. Zwracany towar nie może nosić śladów użycia i powinien być odesłany w stanie, w którym trafił do Kupującego.

Wszelkie zmiany i przeróbki produktu dokonane przez klienta we własnym zakresie skutkują utratą gwarancji.

Wszystkie reklamacje towarów zakupionych w S.I. OMEGA należy kierować bezpośrednio na adres: F.H.U. OMEGA, ul. Poleska 35 m. 43, 42-218 Częstochowa z dopiskiem "Reklamacja".

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl